İlgi Kulüpleri & Makale Saatleri Başvuruları Açıklandı

2019-2020 Eğitim Yılı 2. Dönem HÜTBAT İlgi Kulüpleri & Makale Saatleri Katılımcı Asil Listesi

Adli Tıp İlgi Kulübü

1. Elif Ece Arslan
2. Eren Özer
3. Beyza Nur Arslan
4. Helingül Ersönmez
5. Halil İbrahim Yeksan
6. Zeynep Kılıç
7. Mustafa Göktuğ Erata
8. Bilgehan Dadandı
9. Sena Avcı
10. Fatma Nur Ceylan
11. Ümmü Gülsüm Yıldız
12. Erdi Yurt
13. Sibel Güneş

Çocuk Cerrahisi İlgi Kulübü

1- Fatmanur Yalçın
2-Şule Koşar
3-Sena Nur Elma
4-Ebrar İzgen Tektaş
5-Onur Özen
6-Emre Akdeniz
7-Dilara Dimbaş
8-Hatice Solak
9-Aslı Avcı
10-Rümeysa Polat
11-Leyla Biçer
12-Hatice Kübra Okur

Fizyoloji İlgi Kulübü

1.Arda Büke   
2.Ebrar Esen  
3.Ataberk Kıykım       
4.Zeynep Yâren ANNAK         
5.Gamze Sönmez       
6.Beyda Berberoğulları         
7.Ebrar Esen  
8.Erdi Yurt
9.Fatmanur Sezer

Genel Cerrahi İlgi Kulübü

1.Ahmet Yağmur
2.Kübra Güler
3.Tarık Çulcu
4.Evrim Zülal Uslu
5.İrem Sonat
6.Gizem Umut
7.Beyza Kahraman
8.Mervenur Karakuş
9.Burçin Akbulut
10.Kübra Yazgan
11.Ceren Özceyran
12.Ülkünur Taş
13.Melisa Talo
14.Büşra Banu Gökdemir
15.Fatmanur Yalçın
16.Nazlı Sağlam
17.Başak Duran
18.Zeynep Demirtaş
19.Sena Süheyla Coşkun
20.Büşra Şurgun
21.Neslihan Geçici
22.İlayda Ertekin
23.Harun Kürşat Karademir
24.Ayşenur Erdal
25.Raşit Yiğit Türközü
26.Sena Nur Elma

Klinik Farmakoloji İlgi Kulübü

1- Ahmet Kağan Tunçez
2-Gülşah Sevik
3-Doğukan Yüksel
4-Deniz Mavi
5-Naime Dilara Özkan
6-Elif Kaya
7-Rabia Tural

Kulak Burun Boğaz İlgi Kulübü

1- Mehmet Numan Altundaş
2 -Cengizhan Sarıçiçek –
3 -Rana Şimşek
4 -Yiğit Akat
5 -Hüseyin Durmuş
6 -Damlanur Ergenoglu
7 -Rabia Düzgün
8 -Lara Onbaşı
9 -Haydar Baş
10 -Merve Karalar

Mikrobiyoloji İlgi Kulübü

1-Rabia Tural

Ortopedi İlgi Kulübü

1-Eylül Çelik
2-Nazlı Özgeç
3-Sıdıka Yıldız
4-Nazlı Sağlam
5-Başak Duran
6-Derya Yıldırım
7-Mehmet Kağan Bilgili

Patoloji İlgi Kulübü

1-Tuğçe Özyıldız
2-Sinem Murathan
3-Sıla Kılıç
4-Fatma Özdemir

Plastik Cerrahi İlgi Kulübü

1.Sıla BALLLI
2.Elif Öykü Bulut
3.Zeynep Demirtaş
4.Melike Ekren
5.Melissa Pelin Gürsoy
6.Ahmet Kağan Tunçez
7.Sinem Altunyurt
8.Yasin Tolga Meşe
9. Mine Nur Ergen
10.Gizem Berfin Ölçmez
11.Mehmet Demir
12.Kerem Korkmaz
13.Selin Özdemir
14.Ceyda Kırmızıtoprak
15.Feyza ARI
16.Büşra Şurgun
17.Zeynep Sude Uzun
18.Özge Özer
19.Izzah Elif Zamir Khan
20.Jana Fathelbab
21.Betül Nazlı NARMAN
22.Sena Nur Elma
23.Mehmet Numan Altundaş
24.Cengizhan sarıçiçek
25.Şule Uyar
26.Kübra Yazgan
27.Muhammet Yasin Ölemez

Robotik Cerrahi İlgi Kulübü

1. Mehmet Alperen Kılınç
2. Ceyda Nur Boz
3. Aleyna Akdeniz
4. Ayşe Nur Şentürk
5. Betül Ercan
6. Naime Çomoğlu
7. Hatice Solak
8. Tuna Ediz
9. Ceyda Kırmızıtoprak
10. Tarık Çavuş
11. Yunus Emre Özel
12. Elif Orhan
13.  Hatice Kübra Tıraş

Dahiliye – Endokrin Makale Saati

1.Deniz Mavi
2.Ezgi Aysu Şahin
3.Ömer Cacına
4.Aykut Güneş
5.Sena Süheyla Coşkun
6.Alperen Çomoğlu
7.Sıla Kılıç
8.Ecem Karabörk
9.Ayşe Derin Nalçakan
10.Laili Ebrahimi
11.Melike Ekren

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *