HÜTBAT Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu

29 Mayıs 2020 tarihli Hütbat Olağan Genel Kurul sürecinde seçilmiş olan yönetim kurulu üyemiz Samed Önder istifasını sunmuştur. Yerine gelecek yeni yönetim kurulu adayının seçilmesi için 19 Ekim 2020 Tarihinde Olağanüstü Genel Kurul toplanmasına karar verilmiştir. Genel kurulda istifa süreci açıklanacak, Mali Sorumlu adayları başvurularını sunacaktır. Aktif üyeler tarafından seçim süreci gerçekleşecektir.

19 Ekim 2020 tarihi saat 18.00’da gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurulumuz “Zoom” platformu üzerinden düzenlenecektir. Katılım bilgileri ilerleyen günlerde duyurulacaktır.

Genel kurulda yeni dönem Mali Sorumlu seçimleri gerçekleşecektir. Aday olmak isteyenlerin https://forms.gle/sF8PepPgVVLeEKAx5 linkindeki formu 19 Ekim 2020 saat 17.00’a kadar doldurmaları gerekmektedir. Adaylar seçim esnasında konuşma yapma fırsatı bulacak ve ardından seçimler gerçekleşecektir.

Yönetim ve Denetim Kuruluna aday olabilmek ve Genel Kurulda oy kullanabilmek için aktif üye olmanız gerekmektedir. Aktif üye tanımı topluluk tüzüğünde mevcuttur. Aktif Üyelerimiz bu linkte (https://hutbat.com/hutbat-2019-2020-donemi-uye-listesi/) gözükmektedir.
Aktif üye olmak için https://forms.gle/B8a8VTH5sF6MVtWbA linkindeki formu doldurabilirsiniz. Başvurunuz Yönetim Kurulunca değerlendirilip en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Tüzüğümüze https://hutbat.com/hakkimizda/tuzuk/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *