Bahar Genel Kurulu Duyurusu

Değerli üyelerimiz,

2019-2020 öğretim yılının HÜTBAT Bahar Genel Kurulunu 29 Mayıs 2020 günü 14.30’da online olarak “Zoom” platformu üzerinden gerçekleştireceğiz. Kurulda konuşulmasını istediğiniz konuları ve tüzük değişikliklerini (değişim önerilerinizle beraber) 27 Mayıs 2020 saat 23.59’a kadar hutbat.official@gmail.com’a mail atabilirsiniz.

Genel kurulda yeni dönem Yönetim ve Denetim Kurulu seçimleri gerçekleşecektir. Aday olmak isteyenlerin https://forms.gle/dofUouFL4jhCxa9V8 linkindeki formu 27 Mayıs 2020 saat 23.59’a kadar doldurmaları gerekmektedir. Adayların seçimden önce kendini ve seçilecekleri takdirde yapmak istediği çalışmalarını anlatan en fazla 5 dakikalık bir video kaydedip yonetimhutbat@gmail.com adresine göndermesi gerekmektedir. Adaylar seçim esnasında da konuşma yapma fırsatı bulacak ve ardından seçimler gerçekleşecektir.

Yönetim ve Denetim Kuruluna aday olabilmek ve Genel Kurulda oy kullanabilmek için aktif üye olmanız gerekmektedir. Aktif üye tanımı topluluk tüzüğünde mevcuttur. Aktif Üyelerimiz bu linkte (https://hutbat.com/hutbat-2019-2020-donemi-uye-listesi/) gözükmektedir.
Aktif üye olmak için https://forms.gle/B8a8VTH5sF6MVtWbA linkindeki formu doldurabilirsiniz. Başvurunuz Yönetim Kurulunca değerlendirilip en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

▪ Yönetim Kurulu:
Başkan
Başkan Yardımcısı
Genel Sekreter
Mali Sorumlu
İlgi Kulüpleri ve Makale Saatleri Sorumlusu
Bilimsel Araştırmalar ve Toplantılar Sorumlusu
Kurslar ve Stajlar Sorumlusu
HIMEC Sorumlusu (Hacettepe University International Medical Education and Career)
▪Denetim Kurulu

▪ Tüzüğümüze https://hutbat.com/hakkimizda/tuzuk/ adresinden ulaşabilirsiniz.

▪Program akışı:

  • Yeni dönem Yönetim ve Denetim Kurulu aday konuşmaları
  • Yeni Dönem Seçimleri
  • Yönetim Kurulu 2019-2020 Faaliyet Sunumları
  • Tüzük

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *