XII. Bilim Günleri

fudge

Pasif katılım için 👉https://goo.gl/forms/tZHqMtpvKUOE5Upk1
Aktif katılım için 👉https://goo.gl/forms/0Q7Ci1yVqKcQ6xd42

Hepimizin sabırsızlıkla beklediği HÜTBAT 12. Bilim Günleri kayıtlarımız açıldı!🌟

Tıp dünyasına katkılarıyla bilime damga vurmuş 2’si Amerika’dan olmak üzere 4 konuşmacımız ve keypad oturumumuza ek olarak;

20 paralel kurs oturumu ile tıbbi el becerilerimizi geliştireceğiz,
30 paralel vaka oturumuyla hocalarımızın özel vakalarını kendi ağızlarından dinleyeceğiz ve son olarak yalnızca HÜTBAT’a özel bir konsept olan,
40 Uzmanı ile Öğle Yemeği oturumuyla ilgi duyduğumuz bölümün hocalarıyla güzel bir sohbet eşiliğinde yemek yeme fırsatı elde edeceğiz.

İddialı bilimsel programımızın yanında 22 Şubat Cuma günü Ankara Devlet Tiyatrosu’nda keyifli bir akşam, 23 Şubat Cumartesi günü Beyaz Ev’de gala yemeği ve 24 Şubat Pazar günü Hacettepe Elmadağ Kayak Merkezi’nde sucuk ekmek ikramımızla eğlenceli bir sosyal program bizi bekliyor💃

Bu seneki Genel Katılımlı Konuşmacılarımızı tanıyalım :)

Kamil Uğurbil
510 yayın 41665 referansla 107 h-indeksine sahip olup Minnesota Üniversitesi’nde kurduğu araştırma merkezinde geliştirdiği fMRI tekniğiyle tüm dünyada “Beynin Sırrını Çözen Türk” olarak anılmıştır.

Murat Akova
48 h-indeksiyle Tıp bilimine yön veren 100 Türkten 39.su olan Akova, Boston ve Londra’da kanserli hastalarda enfeksiyonlar üzerinde yaptığı çalışmalarıyla dünyada büyük ses getirmiştir. Şu an European Society for Clinical Microbiology and Infectious Diseases Genel Sekreteri görevini yürütmektedir.

Aykut Üren
Amerikada kurduğu Uren Laboratory’deki çalışmalarıyla ewing sarcoma, osteosarkom, rabdomiyosarkom ve prostat kanserleri için kanser hedeflenmiş tedavi yöntemlerini keşfetmiştir. 38 h-indeksine sahip olup şu an Georgetown Üniversitesi’nde yüzey plazmon rezonans teknolojisi sağlayan bir çekirdek tesisin yürütücüsüdür.

Figen Özgür
Hacettepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Dudak Damak Yarıkları Derneği Başkanı olan hocamız yılda yaptığı 300 den fazla başarılı yarık dudak ameliyatı ile bilinmektedir.

Kongre katılımı yoğun istek üzerine bu sene iki farklı paket halinde olacaktır. Paketlerin içerikleri ve fiyatları aşağıda gibidir.

paketler (3)

Konaklamalı katılım :
Konaklama, kongre merkezimize 10 dk yürüme mesafesinde olan 4 yıldızlı Gürkent Otel’de olacaktır. 1, 2 ve 3 kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda Ankara’nın merkezi Kızılay’a çok yakın olan otelimize ulaşım oldukça rahattır. Detaylar için http://www.gurkenthotel.com/

 

Sorularınız için bize hutbat.official@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.