ADLİ TIP İLGİ KULÜBÜ VE HÜKÖK BAŞVURU FORMU

Arkadaşlar merhaba;
*Adli Tıp İlgi Kulübü ve HÜKÖK için başvurularımız başlamıştır. Eğer sizler de İlgi Kulüpleri ekibinin bir parçası olmak, bu eğlenceli ve bilim dolu senede bizlere eşlik etmek istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterlidir.
*İlgi kulüpleri ile ilgili açıklamalar aşağıdadır.
*Başvurular; kulüplere yönelik sorulara vermiş olduğunuz yanıtlar doğrultusunda değerlendirilecektir. Lütfen sorulara özenle cevap veriniz.
*Son başvuru tarihi başvurular kapanmadan 1 gün önce duyurulacaktır.
*Diğer duyurularımız için lütfen takipte kalın.

-Adli Tıp İlgi Kulübü nedir?
-Okulumuz Adli Tıp Anabilim Dalı’nın saygıdeğer öğretim üyeleri ile iş birliği içerisinde, Adli Tıp ilgi alanları kapsamında düzenlediğimiz konferanslar aracılığıyla konularının ehli konuşmacıları, konuya ilgili katılımcılarla buluşturduğumuz bir ilgi kulübüdür. Bu kapsamda saygıdeğer hocalarımız, tecrübeli sorumlularımız ve siz üye olacak arkadaşlarımız ile elimizden gelenin en iyisini yaparak herkesin memnun kalacağı-ses getirecek konferanslar düzenlemeyi planlıyoruz. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

-HÜKÖK nedir?
– Bilim dünyasında son dönemlerin en popüler konularından biri olan kök hücre araştırmalarını yakından takip edebileceğiniz, bu alanda yetkin okulumuz öğretim üyesi ile kök hücre araştırmalarını güncel makaleler üzerinden tartışabileceğiniz, makale saatleri içeriğinde devam eden ilgi kulübümüzdür. Bu sayede bir makale nasıl okunmalıdır, nelere dikkat edilmelidir gibi uzun dönem katkısı büyük olan temel kazanımları da edinebilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScp1E7iZzJje1dR2tpUUBQtVuq7uHo0pzOPCbbifbH-bg4iMw/viewform?c=0&w=1