8.Bilim Günleri Teşekkür

Merhaba,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırma Topluluğu (HÜTBAT) olarak 3-4-5 Nisan 2015 tarihinde , artık bir gelenek haline gelmiş olan Bilim Günleri öğrenci kongremizin 8.sini başarı ile gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Öncelikle kongre hazırlık sürecinden itibaren bizi yalnız bırakmayan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Murat TUNCER Hocamıza, Dekan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Çetin KOCAEFE’ye, danışmanhocamız Sn Prof. Dr. Osman ABBASOĞLU’na teşekkürlerimizi sunarız. Genel Katılımlı Oturum konuşmacılarımız Prof. Dr. Onur EROL, Prof. Dr. İbrahim GÜLLÜ, Yard. Doç. Dr. Eda CENGİZ Hocalarımıza; keypad vaka oturumu konuşmacımız Uzm. Dr. Çağkan İNKAYA Hocamıza teşekkür ederiz.

Yıllar sonra bizim için tekrar bir araya gelen, kongremizde bizi kendilerini tekrar dinleme şerefine nail eden Hicaz Kari ekibine; değerli hocalarımız Prof. Dr. Serhat ÜNAL, Doç. Dr. Selçuk TUNALI, Doç. Dr. İLKAN TATAR ve Servet ARDA’ya; kıymetli abimiz Dr. Erdem Yusuf ÇAMIRCI’ya en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Kongremiz bilimsel programına katılım konusunda bizleri kırmayan tüm öğretim üyelerimize verdikleri desteklerden ötürü şükranlarımızı sunar; bizi yalnız bırakmayan asistan abi ve ablalarımıza teşekkür ederiz.

8. Bilim Günleri Düzenleme Kurulu olarak tüm katılımcılarımıza, ayrıca poster ve sözlü sunumları ile kongremiz bilimsel programına katkıda bulunan tüm meslektaşlarımıza emekleri için teşekkür ederiz.

Kongre Düzenleme Kurulu olarak size bilimsel nosyon kazandıracak, faydalı ve bunun yanında eğlenceli bir kongre programı sunmak için çabaladık. Katılımcılarımız için amacımızı gerçekleştirebilmiş olmak bizim için en büyük onurdur. Kongremiz süresince ve Kapanış Seremonisi boyunca bizlere ilettiğiniz övgüler için teşekkür ediyoruz.

Sizleri HÜTBAT olarak Hacettepe’de ağırlamaktan büyük keyif aldık. 9. Bilim Günleri’nde görüşmek dileğiyle..

Hep birlikte “Daha İleriye.. En İyiye..”
Bizi takip etmeye devam edin..

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,

Stj. Dr. Sevda AYGÜN
Dönem V
HÜTBAT Başkanı 2014/2015

kapanis